| alina_4026 a întrebat:

Fetelor cum credeti cit timp o domnisoara poate rezista fara sex?

15 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Probabil ca cam cateva luni nu stiu sigur. Dar cateva luni doar daca se fereste sa se uite la saruturi pasionale ca atunci chiar nu rezista decat un timp scurt.

| monyk a răspuns:

Buna, daca si-a inceput viata sexuala, tentatia e mai mare, daca e virgina atunci nu e o problema. Poate sa reziste cat vrea ea, adica nu inteleg de ce cred unii ca fara sex nu se poate decat putin timp, nu suntem animale si ne putem controla, luam sexul ca si cum ar fi aer, apa sau mancare...totul depinde de dorinta fiecaruia, adica nu mori daca nu faci sex nicidecum, nevoi normal ca avem atat fetele cat si baietii, ca doar suntem oameni, sunt niste nevoi fiziologice.

| ivona a răspuns:

Depinde de fata, daca este o fata care se respecta si nu se arunca in bratele primului venit, poate sa reziste pana isi gaseste partenerul dorit in care sa aiba incredere, pe care sa il iubeasca si sa il cunoasca suficient.Depinde de educatie si de anturaj, pentru ca sunt doua lucruri care ne influenteaza enorm de mult stilul de viata.

| Andreeagen a răspuns:

Depinde cat de nimfomana e:d

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca pe termen nelimitat. Intotdeauna un om inteligent (femeie sau barbat), in absenta unui partener isi va gasi o alta preocupare.

| jedi_7867 a răspuns:

Sunt cazuri documentate de tipe care au reusit sa reziste aproape un secol. Tine de vointa.

Răspuns utilizator avertizat
| gingasull a răspuns:

Rezista destul de mult, cu ajutorul masturbarii

| ontyk a răspuns:

"O somnisoara poate rezista fara sex cat vor parintii ei!" Si cand scaparue tot. Avetzi grija domnisoarelor.PWP

| Paris a răspuns:

Mult happy Ani de zile

| ffy a răspuns:

O fata care se respecta nu se culca cu oricine, in primul rand.Sincer la 17 ani mi-am inceput viata sexuala avand o relatie de un an jumatate.Relatia noastra s-a terminat cam rau, el a plecat eu aveam scoala, DAR au trecut 16 luni de cand nu m-am culcat cu nimeni.DE CE? Nu am simtit nevoia si o femeie se poate abtine pentru ca avem constiinta dar barbatii nu prea au.Sa nu crezi ca sunt o persoana inchisa, crede-ma prima impresie care o are orice care cunoaste prima data este ca sunt o nebunatica, fac glumite fara perdea, si ma "indoi"cu toata lumea dar conteaza mult orgoliul si mandria unei femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem oameni. se presupune ca gandim, ca stim ce este aia ratiunea. prin asta ne deosebim de animale...nu suntem animale in calduri. nu ar trebui sa actionam instinctiv, ci ar trebui sa gandim.

| draqsorul a răspuns:

Daca ai kpul pe umeri foarte mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde daca ai un partener mai nebunatik asa nu prea poti rezista mult timp(e si cazu meu) dar daca e cuminte poti rezista cat vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina cind un baiat nu o sicie la cap ca sa se culce cu el