| mydarkestdays a întrebat:

Fetelor, cum este sa dormiti (doar sa dormiti) cu iubitii vostri in acelasi pat? happy

Răspuns Câştigător
| anonima1995 a răspuns:

Este minunat. Adormi in bratele persoanei iubite, iti sopteste vorbe dulci, te saruta...

7 răspunsuri:
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Este frumos, ma tine in brate, ma saruta, ne gadilam, dar sigur nu dormim. Nu te gandi neaparat ca facem dragoste, dar sincer, cand vine la mine sau ma duc eu la el, nu dormim. laughing El imi pune un crac in cap, eu ma invart in tot patul etc.laughing Mai bine aprindem becul si bagam o partida buna de Remi sau un joc de carti... Daca nu, vorbim, radem etc.big grin Funda?

| Alexutza25 a răspuns:

Ai sentimentul ăla că numai vrei să te trezeşti.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Ai sentimentul ala de neputința si de melancolie cand vezi k nu i se scoala mataranga happy

| MaddieXwi a răspuns:

Eu una, ma simt mult mai protejata atunci cand dorm cu iubitul meu, ma simt in siguranta cu el, si parca adorm mult mai usor cand sunt cu el, decat cand dorm singura. happy Ador sa ma pupe pe frunte inainte sa adorm.

| Siminik a răspuns:

Este o senzatie minunata..ma simt protejata, iar in bratele lui uit de toate problemele din jurul nostru.

| kissa22 a răspuns:

Este minunat, ma simt protejata alaturi de el imi place cind imi spune vorbe dulci, ma saruta....si doar atit nimic alt ceva.