| Kristelle a întrebat:

Fetelor, cum pot sa cuceresc un baiat fara sa apelez la gesturi "extreme"? fundita celui mai concret raspuns!

Răspuns Câştigător
| Pozitivca a răspuns:

La sigur vei primi doar raspunsuri cum ar fi sa-i zimbesti bla bla bla, ba chiar nu daca vezi ca te priveste fate indiferenta imracate in ce ai tu mai frumos nu vulgar nu prea sexy, asa normal si dragut, fii vesela majoritatea baetilor apreciaza simtul umorului si buna dispozitie nu fi ca un soricel sur dar fii in companie cu ceva prieteni si cind esti in apropiere de el zimbeste sau ceva de genu acesta si ca sa nu pari penibila in fata prietenilor sau in comapania cu care vei fi zi ca ti-ai amint de ceva hazliu sau chiar poti sa le zici o anecgota succese.

5 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Invita-l la o savarina

| Duutsie a răspuns:

Daca va cunoasteti, atunci cand trece pe langa tine, saluta-l si zambeste. Apoi incearca sa fii foarte atenta la expresia lui. Chestia asta spune aproape totul. Daca vei primii feedback-ul dorit, atunci vei stii daca e cazul sa incerci ceva. Apoi va urma o perioada in care va trebui sa vorbesti cu el, sa il cunosti mai bine. fa-l sa te caute si fii draguta cu el de fiecare data cand iti acorda atentie. Bafta kiss

| Duutsie a răspuns:

Am uitat sa-ti spun blushing In cazul in care nu va cunoasteti, nu e greu sa se intample. Pur si simplu trebuie sa te raportezi la ce aveti in comun (prieteni, locurile pe care le frecventati etc.)

| Kristelle explică:

Va multumesc din suflet! Pupici.o sa imbin toate sfaturile de la voi. sper sa iasa ceva binebig grin!

| nimenialtu93 a răspuns:

Fi tu! te place, bine. nu te place, altuhappy