| mydarkestdays a întrebat:

Fetelor, cum v-ati simtit cand un baiat v-a atins prima oara sanii? sau vi i-a sarutat? stiu ca la un momentdat o sa vina si randul meu, asa ca vreau sa stiu cat de cat despre ce e vorba...

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! Depinde si de baiat, daca ti-i atinge n-ai ce sa simti, mie cand mi i-a atins prima data m-am suparat. laughing I-am zis:" Ceee, pui repede mana.laughing"
Insa daca stie cum sa procedeze te simti foarte bine, e una mor cand imi saruta iubitul meu sanii, chestia e sa stie procedeul. Mie imi place cand o ia de la gat...usor in jos.hee hee Si stii si tu ca sfarcurile sunt zone foarte sensibile la atingeri si sarutari, te vei simti super, poate prima data esti incordata si nu vrei, dar dupa aia. =p~ laughing Funda?

7 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Sa ti-i doar atinga e incomplet si te vei enerva. E la fel ca si un oral facut de el tie dar fara sa ajungeti la contactul direct, desi e imposibil sa nu se ajunga pentru ca il vei injura daca nu va termina treaba pana la capat. Asa e si cu sanii, fara saruturi tandre pe ei, e fix 0.

Succes! happy

| lostcontrol12 a răspuns (pentru Liviucu):

Frumos raspuns big grin

| Liviucu a răspuns (pentru lostcontrol12):

Well, thank you. happy

Merit funda.batting eyelashes

| lostcontrol12 a răspuns (pentru Liviucu):

Da, ia o fundita de la mine :*:*

| Ovydiw a răspuns:

Depinde si de sani, daca ii ai cat un ou de gaina ce sa iti faca la eirolling on the floor.
era o gluma,
Pai cu siguranta o sa te simti bine...
Depinde de baiat, dar oricum nu e cine stie e, asa e prima data mai complicat dupa aia o sa ti se para ceva normaltongue
Bafta...

| Elly7890 a răspuns:

Este super cand se intampla astahappy

| Licuricea a răspuns:

Pai depinde de fioecare fata in parte cum reactioneaza... poate o sa iti placa sau poate din cauza emotiilor nu stii cum sa reactionezi.Cel mai important e sa te lasi dusa de val, mangaiata, caci acela va fi primul moment de placere din viata ta. Pupici:*