| andreiwrt a întrebat:

Fetelor, cum vi se par baietii mai retrasi, care nu se prea afiseaza prin public? Va plac tipii de genu?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pana nu cresc suficient, mormolocii nu pot avea succes.

| Felys a răspuns:

Adica cei care nu stau in gaști, prin cluburi sa piarda vremea, persoane timide fara tupeu ordinar...cum crezi ca mi se par, sunt persoanele ideale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar...am avut parte de astfel de baieti si pana la urma s-au dovedit niste jeguri

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La cei 14 ani ai tai nu ai o experienta de viata prea bogata si nu poti arunca cu tot felul de comentarii penibile.

| andreiwrt explică (pentru anonim_4396):

laughing))))

| Voidwithin a răspuns:

Eu personal nu sunt timid.
Dar urasc oamenii care vin si se baga in seama aiurea.
Nah fiecare cu opinia lui.

| NameHarris a răspuns:

Andrei esti unu-l dintre timizi?happy''pisica blanda jagarie rau''

| IMS a răspuns:

Normal,noua ne plac "baietii rai",care fumeaza,stau in gasti,"sunt smecheri", iar pe baietii astia timizi, care stau mereu alaturi de noi ii vedem ca pe niste frati, iar apoi ne intrebam de ce nu avem noroc la un baiat bun. Normal, noua ne place sa " sarutam scrumiere"

| LastyDJInfu a răspuns (pentru IMS):

Ai 100% dreptate...

| IMS a răspuns (pentru LastyDJInfu):

Thanks happy

| AndreeaEeeea a răspuns:

Buna, mie nu-mi placeau genu astia de baieti, dar s-a intamplat sa ma combin cu un baiat de pe strada la mine care nu iesea deloc prin cluburi, discoteci..etc...la inceput nu l-am placut dar pe parcurs mi-am dat seama ca e bun baiat diferit, care nu vrea sa profite de o fata, si a pus suflet foarte mult, ma iubeste enorm si avem o relatie foarte frumoasa happy e o mare diferenta intre cei care ies in cluburi si cei care sunt mai retrasi! happy