| opersoanae a întrebat:

Fetelor, daca ati afla de la un/o prieten/a ca un baiat va place de foarte foarte mult timp dar ca nu a avut tupeu sa va spuna in fata sincer. ce ati face?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

I-aș răspunde cu o întrebare: "Așa, și ce?".

| Memecy a răspuns:

O referinţă din vasta literatură neocontemporană a relaţiilor interumane https://www.youtube.com/watch?v=WG28goIw-pw

| neutrino a răspuns:

L-as lasa sa fiarba in suc propriu pana va mai creste. In genere, fetelor nu le plac mormolocii.

| cristinela4 a răspuns:

Dacă baiatul e draguț și mi-ar plăcea și el mie atunci i-aș transmite acest mesaj prin prietenul nostru comun și dacă ne potrivim am continua eventual relația! Decizia îţi aparține, baftă!

| jojo92 a răspuns:

L as ignora ca sa ma placa si mai mult.In cele din urma tot la mine va veni.happy