| kuhyuiiu7867989 a întrebat:

Fetelor, dacă un băiat v-ar aborda pe stradă și v-ar propune ca pentru 1000 de euro să-l lăsați să vă facă el vouă sex oral...Care ar fi reacția voastră? 2 minute și aveți 1000 de euro, gândiți-vă!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te cam obsedeaza sexul asta oral nu? las ca ai sa cresti si ai sa vezi care e treaba si cu sexul

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu as accepta nici daca m-ar platii 100 de mii de euro, nu-s genul pur si simplu, care sa se vanda pe bani!

| kuhyuiiu7867989 explică (pentru Violleta2022):

Tare sunt curios cum arăți (la chip). Atașează-mi o poză cu tine dacă ești drăguță happy

| corbulalbrosu a răspuns:

La ora aceasta copiii ar trebui sa doarma deja de multa vreme si nu sa posteze intrebari care mai de care mai puerile si aberante. laughing

| kuhyuiiu7867989 explică (pentru corbulalbrosu):

Tati, n-ai tu fire de păr pe cap câte nopți nedormite am euwinking

| mihai69 a răspuns:

E cam ca statistica despre masturbare la bărbați: 90% o fac, și 10% sunt niște mincinoși!

| Sofer a răspuns:

Normal ca ar accepta. ca toate.s moarte dupa bani.

| Necunoscut112 a răspuns:

Deoarece acest lucru nu se poate intampla, nu pot da un raspuns. E ca si cum m-ai intreba daca mi-ar placea sa zbot cu un hatzegopteryx.

| kuhyuiiu7867989 explică (pentru Necunoscut112):

De ce zici că nu s-ar putea întâmpla? Să presupunem că eu aș fi acela care îți dă 1000 de euro pentru asta..Ai accepta?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru kuhyuiiu7867989):

Da-mi banii mai intai si mai discutam laughing

| kuhyuiiu7867989 explică (pentru Necunoscut112):

OMG În sfârșit, o fată care știe ce vrea.
So. Ce Facebook ai? (interested) happy

| 70gabriela70 a răspuns:

Eu as accepta