| fffddffd a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla pe stradă și ar opri în dreptul vostru o mașină de lux iar băiatul de la volan v-ar invita la el în mașină ca să dați o tură prin împrejurimi, astfel încât să vă cunoașteți mai bine... Ați accepta invitația tipului, ați merge cu mașina dânsului?

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daaa, pentru ca se stie ca nu e deloc periculos si nu ti se poate intampla absolut nimic rau daca te urci in masini cu oameni necunoscuti...

| h3r a răspuns:

Tu astea le visezi noaptea?

| alina2k18 a răspuns:

Ce masina mai exact? laughing)
Plus, depinde in ce zona, ca daca e aici la mine in cartier, ma mai cunoaste lumea... laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ai gandit mult?

| Aragaz94 a răspuns:

Daca are masina luata de pe OLX as accepta.