| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, de ce credeti voi ca nu e bine sa ai o relatie cu cineva din aceeasi clasa/scoala/loc de munca?
Am o colega cu care aveam planuri, dar ea a criticat un alt coleg care e cu o fata din scoala si a spus ca i se pare aiurea asa.
Eu ce sa fac? straight face

5 răspunsuri:
| L7w7n7d7 a răspuns:

Că nu sunt de durată.
Şi oricum se instaurează monotonia repede.

| GiaNina29 a răspuns:

Intr-un fel e bine, intr-un fel nu, depinde de caracterul fiecarei persoane. Eu am avut o relatie cu un coleg de clasa, si s-a terminat bine, am devenit foarte buni prieteni.Dar prietena mea nici nu mai vorbeste cu fostul ei prieten chiar daca is la acelasi serviciu

| Danielle3232 a răspuns:

Nu face!
Te intilneste cu ea, ea ii soune unei "prietene " detalii din viata voastra personala, si asa se raspindeste peste tot, tu afli nu-ti place va certati, va faceti in tot felul, si va dispartiti dupa care nu orbiti deloc.sad
90% din cazuri sunt asa! Si totusi ai putea sa-ti incerci norocul dupa ce chibzuiesti atent asupra tuturor faptelor. Succese :*

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Danielle3232):

Mda, e cam adevarat... incerc oricum
merci :*

| Danielle3232 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Cu placere happy Sper sa-ti reuseasca intr-adevar!