| MIxXx a întrebat:

Fetelor din zodia gemeni, ce va place la un baiat? Cum sa se comporte cu voi?

6 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Au nevoie de un prieten grijuliu, ca toate fetele. Să fie draguţ, să aibă simţul umorului, să ştie când să fie serios, să fie atent, etc.
De exemplu, pe mine nu mă caracterizează tot ce se zice despre gemeni.Contează şi ziua în care s-a născut.
Ai mai putea citii şi de aici: http://www.eastrolog.ro/cum-seduci-femeile/profil-femeia-gemeni.php
Însă nu contează aşa de mult zodia. NU uita să fii tu însuţi! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce doar din zodia gemeni? Cu ce sunt mai speciale fiecare fata e diferita dar ele vreau acelasi lucru : respect, afectiune, sa le faca fericita, si sa aiba grija de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt zodia gemeni si pentru mine baiatul perfect e cel care nu se lasa pana ma cucereste(mai tupeist asa dar nu foarte rau, nu de la inceput). Daca reuseste si suntem impreuna atunci as vrea sa fie cat mai rau(intr-un sens bun)adica sa ma iubeasca exact ca un nebun, foarte pasional dar in acelasi timp si pervers as vrea sa fie.Nu imi plac baietii care folosesc doar vorbe(niciodata nu strica, totusi)ci mai multe fapte!

| ValentinnaV a răspuns:

Trecand peste raspunsul celalalt..hm..gemenii (nu toti) sunt persoane dinamice,vorbarete,vorbesc enorm,si eu sunt gemeni si nu imi tace gura deloc,ne mutam de pe o idee pe alta,incepem sute de lucruri si nu terminam niciunul,alergam de colo colo.
De obicei gemenii au nevoie de o persoana calculata care sa ii "centreze" dar si amuzanta, o persoana care sa stie cand sa ne opreasca din vorbit, o persoana care sa ne asculte, o persoana cu mult calm si multa rabdarehee hee
Trebuie sa fie o persoana amuzanta, haioasa dar totusi sa stie cand sa fie serios si atent.

Un fel de opus al nostru dar sa aiba si putin din ceea ce suntem noi :3
Suntem complicate laughing Mai suntem si gemeni laughing :*

| scorpiaX a răspuns:

Hups... m-am nascut prea tarziu... sunt scorpion tongue

| alisuc a răspuns:

Uita-te pe net si alege intrebarea si langa scrii in funcite de zocia ei si o sa vezi