| cata1angel a întrebat:

Fetelor e ceva rusinos sa fii virgina si sa ai 18 ani nu inteleg lumea e plina de fel de fel de fete si tot ele sunt apreciate eu astept baiatul potrivit care sa ma iubeasca si nu care sa vrea doar sex astept raspunsul vostru sunt tare curioasa voi ce credeti fundita va pupicesc

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Nu sunt fata, sunt baiat, si totusi o sa raspund. Pana la 18 ani nu ai voie sa faci sex, nici moral nu este, adica nu cred ca parinti te-ar lasa, de la 18 ani esti major, si ai putea sa faci ce vrei deci... numai e nevoie sa explic.
Oricum, bine faci ca astepti un baiat care nu vrea doar sex, pentru ca iti spun sigur, daca vrea doar sex, adica atractia pe care o are el pentru tine este carnala, nu va veti putea intelege deloc, nici gand sa impartiti o viata, nici macar nu ar putea sa aiba o dragoste pura si sincera pentru tine, una platonica, cum vrei tu sa ai.

9 răspunsuri:
| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Nu,asta inseamna ca esti cu capul pe umeri. Oricum o sa ai mustrari de costiinta daca alegi persoana nepotrivita, asa ca nu te grabi, mai ai tipm destul.

| Ovydiw a răspuns:

Nu e ceva rusinos deloc, e o mandrie.
Acuma toate isi pierd virginitatea si la 13Ani.sad
E un fel de mandrie ca nu mai esti virgina pentru ca asa sunt majoritatea, si majoritatea invinge minoritateahappy.
Tu sa ai grija de tine si sa nu cumva sa faci sex doar pentru ca vrei sa fii ca celalalte care isi bat joc de corpul lor.
Bafta!

| Azµre a răspuns:

Bravo ție te felicit, eu unul apreciez fetele virgine. Așa că nu te mai gândi la ce zic alții nu este o rușine acest lucru.

| MrAlex a răspuns:

Fii mandra de astawinking nu prea mai gasesti fete virgine in ziua de azi... felicitari kiss

| lolly a răspuns:

Nu e rusinos, sunt total de accord cu gandirea ta.

| senstein a răspuns:

Ma mir ca mai sunt fete ca tine, iti urez mult succes si multa bafta!

| Dariiiii a răspuns:

Nu e absolut nici o rusine sa fi virgina la 18 ani, ba din potriva. Si cea mai buna alegere este sa iti pierzi virginitatea datorita unui baiat care merita asta. Deci gandesti bine.:*

| adriang95 a răspuns:

Sex ai voie sa faci inca de la 16 ani, dar nu inteleg de ce ar fi o rusine daca esti virgina la 18 ani...
Cauta in continuare sau lasa-te gasita... Eu sint baiat si rar gasesc cate o fata careia merita sa ii incredintezi sentimentele. Ce-i drept sunt un poet si mi se invart 1000 de chestii prin cap, dar asta e adevarul, rar gasesc o fata care merita cu adevarat sa primeasca o poezie, cu care merita sa imi impart increderea, gandurile.
Daca tu te consideri astfel, felicitari, si daca iti doresti cu adevarat sa gasesti un astfel de baiat, vei gasi daca stii unde sa cauti (eu inca nu am descoperit de unde sa va iau, asa ca prefer sa raman in umbra locului si domeniului care este considerat pentru tocilari amagindu-ma prin poezii)

| clauddya a răspuns:

Si eu imi puneam des intrebarea asta acum ceva timp. stai linistita eu am 19 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala fiindca nu am gasit baiatul potrivit eu sunt de parere ca trebuie sa facem dragoste atunci cand simtim ca iubim cu adevarat si avem incredere in persoana respectivawinking