| anonim11xx a întrebat:

Fetelor! Exista vreo fata pe aici care mi-ar putea spune ce isi dorestea ea de la o partida de sex? am auzit ca multe fete simuleaza placerea doar pentru a ne simti noi bine, si vreau niste pareri?

Răspuns Câştigător
| CravataAlbastra a răspuns:

Mie ca fată mi-ar place ca partenerul sa fie foarte afectuos. Sa ma atingă asa suav pe piele, sa ma sărute pe gât, lucruri drăguțe in niciun caz perverse. Acum depinde de la fată la fată. Daca ai prietena o poti întreba ce isi doreste.

| LoveSleep a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Ai dreptate. În fond, sexul nu presupune lucruri perverse.

| anonim11xx explică (pentru CravataAlbastra):

Ce ar fi sa dezvolti ce ai zis, daca nu vrei aici, poti intr-un mesaj

| CravataAlbastra a răspuns (pentru anonim11xx):

Daca vrei, iti dezvolt ideea. laughing tu imi poti da mesaj?

| anonim11xx explică (pentru CravataAlbastra):

Nu pot laughing

| anonim11xx explică (pentru CravataAlbastra):

Nu ma lasa sa trimit nimic, cica sunt membru junior laughing

| Goete a răspuns (pentru CravataAlbastra):

Haha... Ca fata. Si ca baiat?

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Aaaaa...orgasm? big grin

Da, exista fete care simuleaza placerea. E o prostie si isi fac un mare rau. Cum ar putea un barbat sa le faca sa se simta bine daca ele mimeaza placerea indiferent de ce face el? Ce sa inteleaga el din asta daca nu faptul ca e bine ce face?
Fiecare fata are alte nevoi si dorinte, nu exista o reteta pentru asta.