| Bunddy a întrebat:

Fetelor, există vreun user de aici de pe TPU care, dacă v-ar invita la o partidă de sex, ați accepta?

28 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca preferatul multor fete ar fi humburai

| Allhambra a răspuns (pentru RAY):

Daaa, Hammurabi îmi place. laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Allhambra):

Și mie de ce nu-mi spui? laughing

| Allhambra a răspuns (pentru Hammurabi):

Știai. laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru Allhambra):

laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!

| sierra1 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......mai-poate/

te gândeai cumva la el?

| mihai69 a răspuns:

"acum 6 ore | Violleta2022 a răspuns:
Nu, categoric nu!"
===
Dacă ar fi spus da, mă tem că individul respectiv nici dacă era plătit nu ar fi vrut-o!
rolling on the floor

| suntserios a răspuns (pentru mihai69):

Violeta vrea cum zice ea doar cuc mare.

| Drimmero a răspuns:

Am intrat ca sa vad cui lansez o invitatie.

| dullcat a răspuns:

Nu cred ca asta e modul cel mai subtil in care puteai da de inteles ca iti cauti o prietena cu beneficii.

| Bunddy explică (pentru dullcat):

Nu-mi caut o prietenă cu beneficii cu siguranță. laughing

| Sofer a răspuns:

La orice ora. Da cu o fata laughing

| Hammurabi a răspuns:

L@bă tristă...ce să faci și tu

| AndreeaWTS a răspuns:

Există un user aici cu care am petrecut două săptămâni magice acum câțiva ani. Dar pe vremea aia nu aveam cont pe TPU. happy
Păcat că nici eu nici el nu ne putem implica într-o relație împreună.

| Fonk a răspuns:

Pe mine

| Allhambra a răspuns:

Hai nu mai băga din top că nu ești atât de șmecher. laughing

| Mda01 a răspuns:

TPU - dating app?

| Bunddy explică (pentru Mda01):

Nu cred că poți exclude faptul că site-ul ăsta are și o compomentă de socializare.

| Bunddy explică:

Ți-ai făcut un cont doar ca să dai o replică răsuflată atât de looser ești?

| Bunddy explică (pentru Bunddy):

Ce mișto e când își șterge câte un idiot răspunsul și rămân toate replicile în aer... laughing

| Mirellia a răspuns:

Să zicem că da, ar fi unul. happy

| rupBalega a răspuns:

Da, E unu herigamer pe la faleza in jlava, il gasiti cu butoiu de snitele in mana. (soseaua giurgiului nr 33)