| Ando1dul a întrebat:

Fetelor in general cand va abordeaza un baiat pe facebook sau pe mess(evident pentru ca va place si vrea sa fie cu voi) cam cum va comportati? Ce subiecte va place sa deschideti si alte chestii de genu?

1 răspuns:
| BlackFairyWing a răspuns:

Depinde de firea baiatului
Daca e mai timid nu o sa-ti spuna ca te place decat dupa vreo cateva saptamani de la prima voastra conversatie
Daca e mai tupeist o sa-ti spuna dupa cateva zile de la prima voastra conversatie sau chiar in ziua aceea
In ambele cazuri Probabil vor incepe cu cv de genu Vreau sa-ti zic ceva de mult timp dar mi-e rusine si iti mai poti da seama daca e interesat de tine daca te intreaba daca ai prieten