prfml
| prfml a întrebat:

Fetelor, indiferent daca a-ti avea prieten sau nu ce v-ar face sa va culcati cu un baiat la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Fete sunt destul de variate, si evident ca celea care au facut-o, sau o fac, sau o sa faca asa ceva, nu o sa recunoasca, sau nu sint logate pe acest forum, dar va spun eu ca sunt asa fete si sunt foarte multe...motivul? hmmmm...de toate tipurile: bautura, droguri, interes, excitatie maxima, pierderi de minti, pierderi de subcontrol, prostie, job, etc etc, oricum si fara asa ceva lumea nu ar fi cum este in prezent.

23 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu m-as culca cu un baiat de la prima intalnire, asta nici gand, asta pentru ca asa e felul meu de a fi, pana si un sarut mi se pare cam prea mult pentru prima intalnire, mai ales sa ma culc cu el, fiecare cu gandirea lui...

| liz23 a răspuns:

Eu am facut asta o singura data... dar atat a tinut. o noapte, a fost atractia reciproca si stiam ca a doua zi nu vom mai sti unul de altul.Pentru mine a fost un vis frumos de o seara...In cazul in care vreau ceva mai mult de la cel de langa mine, daca dai totul din prima seara care mai e farmecul dupa aceea, dai impresia de graba sau ca doar atat vrei.

| SweetCandy a răspuns:

Aoleu...eu sunt de moda veche am nevoie de mari dovezi si pentru un sarut pasional da' pai pentru sexoh go onlaughinglaughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Beata. Prea beata- cum nu am fost niciodata.
Drogata. Nici asa nu am fost.

Sa ma fascineze si sa stiu ca nu il voi mai vedea niciodata!

| madalicious a răspuns:

Buna!

daca as fi teribil de excitata asta m`ar face sa ma culc cu el de l prima intalnire. faza e ca.nu se intampla sa te exciti repede mai ales cand nici nu cunosti aceea persoana!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bineinteles ca nu as face asa ceva trebuie a il cunoste foarte bine si sa fi pregatita nu asa gata ma intalnesc cu tine si sari pe ellaughing
Sincer o persoana a face asa ceva ar fi considerata "curva"

| Betty18 a răspuns:

Poate sa imi aduca si luna de pe cer ca tot nu as face astalaughing
oricum cele care fac asta sunt panarame ori sunt in stare de ebrietate si nu stiu ce faclaughing

succes

| elyssa20 a răspuns:

Absolut nimic nu m-ar determina sa ma culc cu un baiat la prima intalnire...inainte de a te culca cu un om trebuie sa mai existe si atractie dar la prima intalnire in niciun caz...no waybig grin

| daii a răspuns:

Nimic.
In cel mai rau caz sa fiu drogata si beata..sa nu stiu de mine..in concluzie sa nu stiu ce se intamplahappy

by daiiwinking

| Crs a răspuns:

Nimic.

| laraandy a răspuns:

Nu as face asta niciodata...eu nici macar nu pot sa ma sarut cu altcineva decat cu pr meu... da apai sa ma culc de la prima int

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nimic! Nu as face vreodata asa ceva! Pentru a face acest mare pas (pentru fete acesta este un mare pas), fetele au nevoie de timp si dovezi de dragoste adevarata. Altfel nu merita...tot fetele au de pierdut si baietii de castigat.

| aisha01eu a răspuns:

Acum depinde. Daca mi se pare super si il plac atunci cred ca da.

| sweetgirl_6205 a răspuns:

Nimic! Asa ceva nu se face.Ca sa ajungi sa te culci cu un baiat trebuie sa-ti doresti asta foarte mult nu la insistentele lui cum se intampla in ziua de azi si fetele cad in plasa, apoi se plang ca ii lasa iubitul.

Si mai ales ce impresie si-ar face baiatu' ala dupa asta? Ce rost ar mai avea sa ma caute. M-ar suna doar cand ar mai avea chef de o partidaoh go on.

| marioBARCELONA a răspuns:

Chimia, feromonii...

| flysky a răspuns:

Hmmmda...super tare.

| emanulea a răspuns:

Pi sa fiu foarte beata sa nu stiu de mine ...in rest nu cred ca mar convinge cevawinkingpup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garantia ca si maine voi fi cu el, macar sa ma mint ca va fi asa, pentru ca stim cum stau lucrurile, eu merg pe principiul eu ma culc cu tine, nu tu cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' niciuna nu recunoaște domne... Eu am dat de una, la un majorat. Era pe jumate inconștientă ce e drept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice nimic, dar daca (eu de obicei nu beau is complet impotriva alcoolului)-sa fim realisti- odata as bea, si m`as imbata zdravan, nu asalaughinglaughing poate as face si as regreta vreao 647 de anibig grinlaughinglaughing.

Desi sper sa nu se intample niciodata asta si sa nici nu beau niciodata si.si.si.laughinglaughing.

Ceau`:*:*:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Absolut nimic, nu sunt aventurieră.
Am mare nevoie de echilibru, nu de 3 secunde și pe aici îmi este drumul. Nu asta!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stat cu un baiat 5 luni acum 2 ani si nu am facut nimic.ne-am intalnit la mare dupa 2 ani si am facut-o din prima seara...:-s inca mai il iubeam si ma gandeam l el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate big grin desi mi-am propus sa o fac odata, pana acum nu am reusit, si nu din lipsa de pretendenti (tin sa mentionez aici ca din fericire si fara vreun merit propriu sunt o persoana foarte placuta/agreabila/normala/atragatoare), ci din respect fata de propria mea persoana. M-am infuriat, si nu de putine ori, si mi-am spus ca merg, fac si dreg, dar de unde? Cu toata hotararea mea, cand am ajuns la punctul culminant ratiunea a fost mai puternica decat excitabilitatea si desi cam de fiecare data mi-a parut extrem de bine ca nu am facut-o, am avut si momente cand am regretat ca nu am facut-o big grin Dar poate va veni si ziua cand voi reusi sa imi inving ratiunea big grin big grin big grin
Cat din gluma, cat din serios, e bine ca mai ales adolescentele sa stie ca daca vor face vreodata acest lucru de la prima intalnire au numai de pierdut atat in ochii partenerului cat si in proprii lor ochi. Demnitatea si respecul asa le ai dupa cum singura ti le acorzi, ceilalti te respecta in masura in care tu te respecti pe tine insati!