| Dearscorpion a întrebat:

Fetelor, la ce ati renunta pentru o relatie serioasa de dragoste daca ar fi nevoie? Daca stiti ca baiatul dat merita asta?

3 răspunsuri:
| Just4FunIE a răspuns:

Eu am renuntat si la parinti si asta cred ca spune tot

| CoquineNoire a răspuns:

La prezervativ (glumesc, papusa). intr'o relatie serioasa nu cred ca trebuie s renunti la nimic, trebuie sa ne acceptam asa cum suntem.bye!

| ciresicaSiatat a răspuns:

Hmm,pai sa vedem,la foarte multe, dar nu la familie, daca persoana de langa noi merita ar stii ce inseamna familia pentru oricine si nu ne-ar pune sa ne-o sacrificam