| Flaviussssss a întrebat:

Fetelor, lămuriți-mă și pe mine de ce vă atrage posteriorul/fundul la un băiat? În mod normal, nu ce se ascunde la polul opus ar trebui să vă atragă mai mult? happy

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Culmea, sunt fata si nu ma uit niciodata la posteriorul unui barbat. E vorba de fiecare femeie in parte.

| FemeiaPisică a răspuns:

În general, fetele care afirmă că nu le place fundul partenerului ori nu-i iubesc cu adevărat ori mint ori băiatul are o problemă destul de gravă cu igiena.

| Ririru a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Hahaha, fa-ti un control laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Majoritatea barbatilor reusesc sa atraga privirile fetelor/femeilor prin expunerea unui corp atletic bine lucrat cu "patratele" cat mai evidente, cu pectorali proeminenti si bicepsi masivi, prin intermediul carora incearca sa-si etaleze forta, vitalitate, potenta si virilitate. Am retineri ca un posterior oricat ar fi de bombat, ar putea "concura" si surclasa formele evidentiate. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care va uitati si voi la posteriorul fetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat ca ma atrage fundul (cel bombat), dar e placut la ochi. Spre exemplu, mie imi place mai mult la baieti sa nu aiba fundul mai mare ca al meu si ma atrage extrem de mult daca au pantalonii lasati love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din instinct. Unii baieti au fundul misto si de aia ne uitam, ca si in cazul vostru.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Deci ar trebui sa ma consider norocos? happy

| AnoAnonima0 a răspuns:

Depinde si cum e.Nu exista baiat/fata care sa nu ii placa un fund apetisant si bine "format".

| Alexxxaa1010 a răspuns:

Nu pe toate ne atrage fundul unui baiat, dar sa stii ca e chiar sexy sa ai un fund frumos de care sa se poata prinde, sa ai pe ce sa pui mana. Regula asta nu e doar in cazul baietilor. Iar legat de "polul opus" -acela nu se vede prin pantaloni, nu poti preciza dimensiunile, in schimb la posterior e cu totul alta poveste

| MasterDisk a răspuns:

Asa este! Baietii cu fund frumos au si cele mai frumoase femei!