| AmandytaErhan a întrebat:

Fetelor (macar baietilor) dati-mi un sfat! Poimaine ma duc la tabara si cum la moment nu am un iubit vreau sa-mi gasesc unul acolo, ma imbrac bine, am un par perfect, stiu sa dansez, inot, sunt draguta doar ca sunt foarte josuta si cel mai important...nu am un colte, mda, mi-a cazut coltele de lapte si arat asa strasnic. spuneti-mi cum sa fac ca aceste minusuri sa nu para asa rele si mai datici vun sfat

12 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Era o faza intr-un film...nici prea grasa nici prea slaba, nici prea scunda nici prea inalta si prea blonda nici prea roscata.Cam asa si tu laughing
Eu zic sa fii tu insati si sa nu te mai preocupe atat de mult aspectul fizic pentru ca la varsta pe care cred ca o ai baietii nu se uita dupa eu stiu ce model de catwalk.Bafta!

| TuPeistU a răspuns:

Cati ani ai si de unde esti?

| AmandytaErhan explică (pentru TuPeistU):

Am 14 si sunt din chisinau

| TuPeistU a răspuns (pentru AmandytaErhan):

Awww

| BULANGIU96 a răspuns:

Conteaza ce esti...nu cum aretiwinking Bafta.

| h3r a răspuns:

Si esti si modesta laughing.
Draga mea, important este sa fi tu insuti, sa te simti bine in pielea ta. Sa fi extravaganta dar totodata decenta! Distreaza-te, nu sta posomorata sau suparata. Intra in vorba cu baietii, razi, glumeste da-te pe langa ei..., asa cum fac fetele. Nu-ti ascunde "minusuriile", pana la urma tot vor fi vazute. Scoate la iveala calitatiile tale si uita de defecte, acopara-lewinking.
Succes, sa speram ca faci minim o cucerire.

| bogdan72 a răspuns:

Nu lua ideea de a avea un iubit ca pe un "must". Mergi acolo si vezi cum evolueaza lucrurile. Vezi daca intalnesti pe cineva, daca iti place de cineva, daca cuiva ii place de tine si ai fi interesata... La cum te-ai descris tu nu ar trebui sa ai probleme.
Am totusi o intrebare, ce sunt "coltele"?

| AmandytaErhan explică (pentru bogdan72):

Coltii suntdintii ascutiti 2 sus si 2 jos

| bogdan72 a răspuns (pentru AmandytaErhan):

Ah pai colti nu colte laughing. Nu cred ca ai ce sa faci in privinta asta. Zambeste cu gura inchisa, razi mai retinut (ca sa nu fii nevoita sa deschizi gura ca de dragon). Vezi tu.

| AnonyMess a răspuns:

1 da o poza sa te vad 2 poarta niste pantaloni sau fustita scuta :X
3 Lasa-i sa se dea la tine 4 nu te rusina daca iti pun mana pe. 5 Ai grija ce vb laughing
Daca vr sa te ajut cu altceva ti-am zis POZA

| Stefanuccio a răspuns:

Nu cred ca ai mai mult de 12 ani dar totusi ar trebui sa lasi prostiile astea deoparte pentru ca acum la varsta asta nu ai cum sa simti ceva pentru cineva gandeste-te numai la parintii tai si scoalawinking e cel mai bine.

| JoIIyJoker a răspuns:

Ti-a murit laudatorii tie...ma duc sa trag o tigara!
Ps. sa ti gura inchisa cand vorbesti si sa nu inghiti nimic de la nimeni!