| 69AnonimuS69 a întrebat:

Fetelor: pe voi ar functiona replici de agatat? Daca da, care replici? Sau daca nu, de ce? Funda pentru cele mai explicite comentarii!

11 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu,mi se pare imatur.

| RoxAnana a răspuns:

Nu mai exista aceste replici decat pentru cei din santier...acum conteaza o conversatie adecvata, priviri si mangaieri...fii direct

| wolder a răspuns:

Nu, pentru ca...
1. daca nu-l plac pe tip poate sa spuna cele mai frumoase vorbe din lume ca tot nu ma cucereste [daca e cocalar / nesimtit / enervant ]
2. daca am prieten replicile de agatat nu merg
3. la mine chiar nu au functionat niciodata replicirele de `agatat`, mi se par stupide, daca esti interesat mai bine intri pur si simplu in vorba cu fata si discutati.

| motherfuckerstyle a răspuns:

Nu,urasc asa-numitele,, replici de agatat''. Sincer.le consider doar niste incercari patetice de bagare in seama folosite de un baiat lipsit de personalitate.

| Wøodenpints a răspuns:

O fată trebuie să fie de-a dreptul cretină dacă rămâne impresionată de o replică, de cele mai multe ori copiată din altă parte.
Deși sunt destule proaste de genul.

| Morphines a răspuns:

Trebuie să fi puțin dus cu pluta ca să cazi în plasa replicilor de agățat.

| Vi003 a răspuns:

Cand iti agati pantalonii in gard, cred ca trebuie (musai!) sa aduci osanale atat gardului cu pricina, cat si chinezului producator de pantaloni. happy

| Keith a răspuns:

Replici de agatat nu in schimb complimente da.Replicile de agatat nu imi plac pentru ca baietii vor doar sa se dea smecheri si sa demonstreze ca pot cuceri o fata prin chestiile astea.Eu iti spun sincer ca asupra mea nu au niciun efect replicile de agatat. Daca ma complimenta nu aveam nicio problema desi nici cu astea nu ma putea cuceri daca nu imi placea mie de el.Bafta!

| diavolitadulce a răspuns:

Replici de agatat? In ziua de zi fetele s-au desteptat, nu mai cred in vorbe aruncate in vant. Nu pot agata o fata pe strada, dar daca poti clar nu e nimic bun de ea. Daca vrei sa cuceresti incearca cu o fata care iti este amica sau care s-a instaat in gasca ta de prieteni. Dar nu o cuceri cu replici banale. Cel mai bine e sa ii arati atentia ta si sa ii faci complimente. Bafta!

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Sa vina un baiat la tine cu replica: "Hey pisi, ce faci?", nah in mintea lui suna bine, dar pus in practica nu prea merge. Clar ca multe fete nu mai pun "botul" la replici de agatat, dar daca un strain iti daruieste o floare + un cuvant frumoas, nu de agatat, cred ca este apreciat mult mai mult gestul, toti pot sa zica 2 cuvinte, dar mai rar vezi si fapte. Parerea mea. O seara buna! happy

| JasminNoir a răspuns:

Daca sunt inteligente, in limita bunului simt, tipul se pricepe, iar replicile nu sunt ieftine pe care le intalnesti la fiecare colt de strada, atunci da. Daca nu, il dau dracu' pe idiot.