| rembo90 a întrebat:

Fetelor pentru voi conteaza marime penisului la partener?

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pentru orice fata conteaza marimea, daca e prea mare e dureroasa, daca e prea mica nu o simte. Detaliile gen cat exact o prefera difera de la fata la fata, altele sunt multumite cu mai putin altele doar cu ceva mai mare dar in general e bine sa ai 15-17 cm. Oricum conteaza si dragostea (asta daca sunt intr-o relatie) multe fete nu tin cont de marime daca il iubesc pe baiat, dar multe se vor desparti daca nu e bun la pat, pentru alea conteaza mai mult compatibilitatea sexuala decat cea "spirituala". Cel mai bine pentru tine este sa nu iti pese cat o ai sau cat vor fetele sa o ai ci sa accepti ce ai si sa iti dezvolti talentele in allta regiune, unde chiar poti conta. Adica daca te-ai nascut cu un penis mic nu ai ce sa faci, asta e, nu e ca la fete sa bagi un silicon si sa fie mai mare.

| RAY a răspuns:

Adi nu marimea aia conteaza in lumea si a contului

Răspuns utilizator avertizat
| IonutSiAtat92 a răspuns:

De ce dracu au raspuns numai baieti nu-mi dau seama laughing

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Pai daca asta ar fi problema cea mai mare, cind o fata o sa faca cunostinta cu un baiat ce o sa se uite ce are in pantaloni nu o sa se uite la fata, la cum vorbesti cum te comporti. Daca o fata o sa te iubeasca cu adevarat marimea nu o sa conteze acesta o sa fie ultimul lucru la care o sa se gindeasca.

| differntlife a răspuns:

Daca nu este de cel putin 20 de cm, eu iti propun sa te lasi pagubas. nu o sa ai sanse niciodata la fete.