| JustStitch a întrebat:

Fetelor, puteți fi satisfăcute doar din sex oral?

Răspuns Câştigător
| SiA31 a răspuns:

Măi. Asta depinde tot de fiecare organism în parte.
Cunosc fete care au avut orgasm doar din oral și fete care n-au avut orgasm niciodată laughing)
Cred că depinde și de modul în care își face bărbatul treaba ^-^

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unele da, altele ba. o femeie normala simte nevoia fireasca si matura si de simti vaginul plin cu penisul si sa fie dezmierdata cat mai variat astfel, dar nu numai.
Doar oralul, este, la fetele foarte tinere, o modalitate ideala de a se putea bucura de orgasm, si de a-si pastra in acelasi timp, virginitatea.
Essential este sa practice Petting-ul, ca sa poata avea o dezvoltare erotica-sexuala armonioasa si pozitiva, plina de satisfactii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul intrutotul corect este unul cat se poate de simplu. Unele DA, iar altele BA. Succesul depinde de mai multi factori cat si de ''profesionalismul'' celui care practica cunilitia si de cat de aspra si rapida ii este limba. rolling on the floor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai este vreun obsedat sexual pe aici, sau s-au terminat toți?

| AnaMaria691235 a răspuns:

Logic