| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, scuzati-mi intrebara, cum a fost pentru voi dezvirginarea?

5 răspunsuri:
| hhhapciuuu a răspuns:

Nu-i mare chestie. doare nitel si atat.

| 3udoareu a răspuns:

Romantic si dureros... dureros tare pentru ca tipul era prea dotathee hee) apoi am gasit altu care o avea mai mica si a durut mai putin pacat ca m a parasit si asta laughing))

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru 3udoareu):

Deci marimea conteaza la primul contact?

| 3udoareu a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Daca e preea dotat te rupe laughing) mna...eu cand am facut o cu al doilea a fost mult mai bine pentru ca era mai mica( nu neaparat mica. vreo 17cm) ahh ce bun era tipu'

| MtfkRebekah a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat si de la fata la fata. Noi am luat-o foooarte incet, intocmai ca sa nu ma doara foarte tare. Te ajuta sa il strangi de mana sau sa il zgarii daca asta te face sa te simti cat de cat mai bine. Dar nu uita de protectie si relaxeaza-te. Asta nu e ceva de facut intr-o scara sau inainte sa vina mama de la munca, pe fuga laughing. Bafta. big grin