| Ruben94 a întrebat:

Fetelor, spuneți sincer: Vă atrag băieții cu bani? Este acesta un aspect de care țineți cont când vine vorba de o relație cu un băiat?

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

O sa primesti doar raspunsuri sincere laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Clar laughing

| ROB3RT89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja a primit, asta numesc eu spirite incinselaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Mda, ador intrebarile de genul. Mai degraba raspunsurile decat intrebarea in sine laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu, ne atrag sărăntocii. Eventual să le plătim noi consumatia cand ieşim în oraş, la invitaţia lui.

| Ruben94 explică (pentru Necunoscut112):

Mai scutește-mă, prefăcut-o!
Cineva care a pus recent o întrebare asemănătoare, a primit un răspuns tot de la tine (știu sigur asta) cum că *întotdeauna m-am ferit de băieții cu bani, prea frumoși, înstăriți, pentru că eu nu sunt materialistă și nu mă interesează banii...* ceva de genu.
Într-o altă întrebare ce a pus-o un alt utilizator, ce întreba dacă ați accepta să faceți sex cu un bărbat, dacă acel bărbat v-ar asigura o funcție într-un domeniu/loc de muncă, iar tot tu, ai răspuns că *De ce nu? Mai ales dacă tipul ar fi inteligent și ar arăta și bine*.
Iar când cineva a întrebat dacă fetele ar face un compromis pentru bani sau pentru alte avantaje, din nou, ai răspuns că *Eu nu accept compromisuri de nici un fel*, dar ai continuat cu încă ceva aici, dar nu îmi mai aduc aminte.
Ca o încheiere, am vrut să văd și eu cât de prefăcută poți fi și cât de mincinoasă poți fi, încât să afirmi că ai face sex cu un bărbat pentru un avantaj, ceea ce din start ai accepta să te compromiți, și cât de tare afirmi în alte întrebări de genu că de fapt tu nu ești zdreană, că doar panaramele fac compromisuri, sex pe bani, și că doar panaramele și curv.ele ar face sex cu un bărbat pentru a câștiga foloase de pe urma acestuia.
Ești o prefăcută și o mincinoasă...Mi-e scârbă de tine!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Ruben94):

Toate intrebarile sunt puse de tine. Mă bucur că te-ai sesizat. Când pui întrebări de, primeşti răspunsuri de. Care este soluţia pe care o cauţi? Știi scopul acestui site?

| Ruben94 explică (pentru Necunoscut112):

Nu prea te-am înțeles la partea cu *Toate întrebările sunt puse de tine. Mă bucur că te-ai sesizat*...Cu ce am/m-am sesizat? Care toate întrebările sunt puse de mine?
Eu ți-am făcut o analiză la sânge asupra răspunsurilor date altor oameni, și după răspunsurile date de tine, mă refer că la unii care puneau întrebări de genu *Vă plac compromisurile? Ați face sex pentru bani?* și alte întrebări pe tema asta, unde tu răspundeai în dreapta că ai accepta să faci sex pentru un avantaj/loc de muncă într-un domeniu, iar în stânga (în alte răspunsuri) spuneai că *numai prostituatele ar face sex pe bani sau compromisuri*...Și alte răspunsuri date de tine, în care ai demonstrat că ești falsă și că dai răspunsuri superficiale, nu sincere, la fel ca alte târfulițe de pe-aici care și ele la rânul lor sunt niște curv/e prefăcute care afirmă că ele nu ar accepta să facă sex pe bani, că sunt demnitate din cap până-n picioare, când de fapt și tu și ele suge-ți mulți kilometri în realitate...

| Libyadji a răspuns:

Observ ca pui foarte multe intrebari la categoria asta laughing eu sincera sa fiu, da, ma simt mai bine cu un baiat care cat de cat are bani, isi permite. Unul bogat in adevaratul sens al cuvantului nu am iubit. Mi se pare totusi o prostie sa stai cu cineva DOAR pentru bani gen un urât, moş, prost, impertinent etc. Dar atunci cand iubesti pe cineva si stii ca are cum sa te resfete, e diferit, pornesti de la acel punct cum ca veti avea multe momente frumoase oferite in cea mai mare parte de el, ca nu e un oricare, ca e cum e si totusi te-a ales pe tine. Daca mai e si dragut si sincer, serios, amuzant, de incredere, cu simtul umorului, te tachineaza si face pariuri cu tine doar pentru ca stie ca le va castiga si vei face ce spune el.ah e baiatul ideal. Ups, cred ca tocmai am descris pe cineva acum laughing iubirea asta...