| abcd123blablabla a întrebat:

Fetelor, sunt curios ce ganditi voi despre noi, baietii? Cum ne vedeti voi pe noi?

11 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Chiar vrei sa stii?laughing)

| Doub a răspuns:

Unii sunt frustraţi.
Unii sunt imposibili.
Unii sunt nehotărâţi.
Unii sunt ciudaţi.
Unii sunt penibili.
Unii sunt geniali.

| abcd123blablabla explică (pentru Doub):

Eu sunt toate cele descrise de tine, cu exceptia ultimei fraze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Ca mine laughing

| sofisis a răspuns:

In general imaturi si condusi prea mult de instinctele sexuale sau de orgolii stupide si total inutile.

| MskDesign a răspuns:

Sunt barbat si vazand aceasta categorie, as zice ca suntem prea agoisti! Noi ajungem la un final satisfacator dupa care uitam de partenera de sex in totalitate.Si acum te intreb eu, cum ne vad femeile?!

| Suck a răspuns:

Acuma depinde, am impresia ca toate au ceva cu madularu'

| WildLatte a răspuns:

Sincer? Barbat - Animal disperat dupa placere a carui minte dispare atunci cand vede un mamifer de sex feminin. Foarte putini mai sunt rationali, diferiti, cu control.

| CuieMoco a răspuns:

Nu-ti spun ca plangi.

| princess004 a răspuns:

Majoritatea perversi.

| AleAlexa2 a răspuns:

Pai idea e ca sunt mai multe tipuri de baieti. tipi perversi si totusi simpatici care sunt duri insa nu le este frica sa arate ca sunt si sensibili sunt cei pe care eu ii consider simpatici.un fel de exemplu.cei posesivi sunt putin prea posesivi fara sa-si dea seama.parerea mea depinde de tipul de barbat sau baiat la care te referi. exista multe pareri diferite.eu sincer consider baietii simpatici si oarecum perversi.pot spune insa ca exista si tipi afemeiati care ar face orice sa vada fete goale.acei tipi ii consider badarani si incapabili de a asocia respingerea unei fate cu un treci peste.asta e doar parerea mea