| Lexiiii a întrebat:

Fetelor sunteti de acord ca intr-o relatie baietii gresesc mai mult? Argumenta-ti raspunsul! Funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Gresesti ca in unele cazuri fetele gresesc mai mult in relatie.

11 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Fetele sunt toate perfecte, numa baietii sunt handicapati.

| Dia a răspuns:

Normal ca fetele o sa spuna 'Da, of corse, ei sunt vina!'
Si baieti o sa zica 'Nu, facem ce trebuie'
Eu sincer cred ca ambii pot gresii intr.o relatie. happy

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Eu sunt total de acord pentru ca toti baietii gresesc si spoi isi cer scuze si vor ca totul sa fie ca inainte si sa te aiba iar la degetul mic.

| Fantasy a răspuns:

Da.de obicei baietii gresesc dupa care isi cer scuze si de cele mai multe ori fetele ii iarta.dar si fetele gresesc si de obicei baietii nu le mai iarta (depinde de situatie)

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Ambii gresesc la fel. nu mai compara.
cateodata doar fata greseste si cateodata doar baiatul greseste.

| sandra_8620 a răspuns:

Eu spun ca da deoarece ei se simt indreptatiti dupa parerea lor sa greseasca.sunt barbati sunt capul familiei si au tot dreptul.wrong.suntem egali in drepturi

| DaNNa_6387 a răspuns:

Amandoi pot gresi intr-o relatie...depinde
oricum incercati sa lasati un pic de la voi si sa va iertati...pana la un anumit puncthappy

| 4b a răspuns:

Nup...jumi-jumahappy
Ne sta in fire sa dam vina pe celalalt, insa gresimsad

| ledy_9490 a răspuns:

Dupa parerea mea gresheshte mai mult cel care este mai indiferent...deoarece daca cu adevarat iubesti, faci tot posibilul ca sa iti corectezi greshelele, si sa se reduca!

| Raluu_8504 a răspuns:

Sincer chestia asta depinde de la caz la cazhappy sunt relatii in care fetele gresesc mai mult, sau prin indiferenta lor[care nu este un atuu tot timpul] dau de inteles baietilor ca pur si simplu "nu are rost". Oricum intr-o relatie de cele mai multe ori ambii poarta vina.happy

| Jagajaja a răspuns:

Da, sunt niste idioti, care de multe ori uita ca au prietena.