| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor trebuie sa vedeti asta!
http://www.perfecte.ro/......ntila.html
ce ziceti? credeti?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vise de lung metraj!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| AndaWest a răspuns:

Ceva de micsorare nu gasestilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.ce sa zic, eu sincera cred ca intr-un fel este adevarat, chiar la unele fete li s-au intamplat asa ceva.Se si poate, pentru ca acele radiatii ale telefonului nu sunt bune pentru corpul nostru de aceea telef mobil se tine cam la 25-30 cm de cap si de orice parte a corpului.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Nu este cazul sa crezi asa ceva. Am mai auzit multe alte variante, dar adevarul este ca singura solutie reala este implantul de silicon. Succes!

| Andutza1 a răspuns:

Eu nu cred tu?

| alynutza_4669 a răspuns:

Eu l-am ascultat si merge...succeskissfunda?