| anonim_4396 a întrebat:

FETELOR! urmeaza sa fac sex cu o prietena foarte buna ziceti-mi ceva pozitii care va plac, nu vreau sa o dezamagesc.

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

69love struck e super sau legata de pat, o sa adorelove struck

| anka89 a răspuns:

Pai daca sunteti doar prieteni faceti si sex?
Las-o pe ea deasupra sa isi ia cat vrearolling on the floor

| GabrielaSandica a răspuns:

Suna ciudat faptul ca faci sex cu prietena ta cea mai buna. Dar succes si mai ales fii natural si comporta-te normal.

| francesca89 a răspuns:

Cu doggy nu dai gres.succes

| utilizatorull a răspuns:

Google.it!

| VanillaBl a răspuns:

Depinde ce ii place ei. Degeaba iti spun ce imi place mie ca nu conteaza atat timp cat fata nu are aceleasi gusturi. Un sfat bun ar fi sa iti dai toata silinta si o faci fericita nu conteaza prea mult pozitia. succes!

| DAHAKA31 a răspuns:

Misionarul pe la spate ea peste tine daca stie sa conduca de sus va descurcati cauta putin po google pozti amatoriiihttp://www.pravaliata.ro/pozitii-sexuale.htm

| Ammallia a răspuns:

Bai frate ce nu stii? totul vine de la sine, mai ales cand e si atractie fizica sau iubire... daca ebig grin