| fgdzsffdfzgvfz a întrebat:

Fetelor, va atrag baietii instariti, baietii cu bani? Care e motivul?

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer, nu. Am o situație materială bună deja. În general, băieții de bani gata cred că pot cumpăra tot ce vor ei. Că na, portofelul părinților este gros. Nu îmi place nici ca şi caracter, nici ca şi personalitate.
Bine, nu toți sunt la fel dar o mare parte din ei da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te a respins vreo fată? Sau poate mai multe? Sa stii ca nu toate vor barbati cu bani, sunt insa si din acelea care caută numai banii, dar tu crezi ca o relatie barbat /femeie va functiona numai daca ai bani? Se termină si banii intr o zi, si atunci ce vei face? Te va părăsii nu? O relatie bazată pe materialism nu e relatie. Tu trebuie sa cauti o fata ca tine, tu te cunosti bine sti ce calitati ai si ce defecte ai, stii ce vrei de la o fată? Exceptind sexul, asa ce calitati cauti la ea? Evită fetele materialiste, fițoase ingîmfate mindre, alea nu se vor uita la tine sau la cineva sarac, eu nu stiu cum esti tu, toti (ca barbati) căutăm sa gasim pe cineva fete,, dar fetele/femeile sincere sunt greu de gasit. Ce varsta ai? Ai avut pana acum vreo prietenă? Si daca da, ce s-a intimplat? V ati despărtit?

| RAY a răspuns:

Starea materiala nu are legatura cu atractia, atractia inseamna aspectul fizic atat, ca unele fete stau cu uni pentru banii este vina lor nu le obliga nimeni sa le dea banii, plus ca multi duc lipsa de aspect fizic placut

| pufipo a răspuns:

Nu, niciodată nu m-au atras băieţii cu bani.

| fgdzsffdfzgvfz explică (pentru pufipo):

Nu te-au atras ce/cine? baietii sau banii?

| pufipo a răspuns (pentru fgdzsffdfzgvfz):

Băieţii cu bani, lol
O relaţie nu constă în situaţia materială a celuilalt, să ştii

| Andrei101010 a răspuns:

Bai,o fata cu carte nu se uita la unul foarte bogat dar nici la un amarat, lenes care nu merge la munca.

| Catlyn88 a răspuns:

Nu ne place neaparat un baiat cu bani. Ne place un baiat care ne poate intretine, care pare a fi un sot bun si descurcaret si un tata excelent. Si pentru asta e nevoie de ceva bani. DAR NU CONTEAZA DOAR BANII!