| Lulu22 a întrebat:

Fetelor, vă atrag băieții tăcuți, aparent serioși? Sau cei care sunt sociabili și se bagă în seamă cu voi?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La inmormantare cred ca toata lumea prefera timizi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma atrag ambii. Imi pare bine cand baietii se baga in seama cu mine, chiar ii apreciez, eu fiind mai timida si inabordabila. Daca si cei tacuti si-ar face curaj sa abordeze fete, atunci ar fi magnifique. La ei e foarte dificil sa iti dai seama daca te plac sau nu, nu-si arata sentimentele. Concluzie: Vorbiti cu fetele, indiferent ca sunt timide sau sociabile.

| AlexDFY a răspuns:

Niciodata un baiat timid nu va castiga o fata, cei care se baga in seama cu ele, in schimb, vor castiga.

| Ralukafay a răspuns:

Mie imi plac cei care sunt sociabili si se baga in seama cu mine.

| anoniiim1807 a răspuns:

Pe mine cred ca cei vorbareți având in vedere ca eu sunt mai timida si daca si el ar fi tăcut si serios nu ar fi bine laughing

| ZambetColorat98 a răspuns:

E frumos sa aiba amandoua calitatile, sa stie sa folosesca amandoua. happy E bine sa di sì timid si amuzant si serios happy fiecare sa se folosesca la momentul potrivit