| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, va mai plac in ziua de azi baietii sufletisti si putin timizi? Ofer funda...

2 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Sufletisti da. timizi mai putin, daca si baietii si fetele sunt timizi o sa ajungem sa ne dam cu capu de pereti.Imi place ca un baiat sa puna suflet intr-o relati si sa tina la fata respectiva.si imi place sa vad ca ar face multe lucruri pentru mine...Succes:*

| Roxana0606 a răspuns:

Sufletisti DA! Timizi hm.depinde cat de timizi.
Daca nu esti in stare sa-ti exprimi sentimentele atunci cand e cu adevarat nevoie atunci sa zicem ca nu ne plac baietii timizi big grin
Trebuie sa lasi timiditatea cand vine vorba de sentimentele!happy