| ZoltanSzabo17 a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții tupeiști? De exemplu, dacă un tip v-ar aborda pe stradă și ar avea tupeul să vă întrebe dacă acceptați să faceți sex cu el pe bani...Care ar fi reacția voastră?

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Tupeist nu e sinonim cu libidinos grosolan. Cu toate astea, daca oferi sume gen peste 1000 de euro sa zicem, s-ar putea sa fii surprins cat de repede gasesti o fata care sa accepte

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil te excita intrebarea de o pui de atatea ori, dar mie personal nu mi-ar produce decat o mare greata, considerandu-l un disperat cu sula mica, care nu-i in stare sa plateasca o prostituata la bordel si iese pe strada sa agate.

| Necunoscut112 a răspuns:

Bai frate, mai încetează dracu o data! A câta oară pui întrebarea asta de pe diferite conturi? Ce vrei să afli? Du-te la prostituate dacă vrei să plăteşti că nu trăim în filme să ajungi să faci sex de la un simplu "Buna".