| eretgew a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții tupeiști și sinceri? De exemplu, dacă un băiat ar veni lângă voi pe motiv că vrea să vă cunoașteți, iar el vă spune dezinhibat că ar vrea să faceți sex. Care ar fi reacția voastră, având în vedere că el nu a fost nesimțit, ci doar sincer, că oricum, toți care vă iau cu vrăjeala și o lungesc, tot asta vor de la voi deci...Preferați unul sincer și direct sau un mincinos care, aparent vă lasă impresia că el vrea iubire, sentimente etc când de fapt el tot sex vrea cu viu, nimic mai mult...happy
Deci: Ar fi posibil un răspuns afirmativ din partea voastră de la primul tip pe care l-am descris mai sus, adică de la cel îndrăzneț și sincer?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

In primul rand eu consider barbatul care vine la tine tras de pantaloni cu limba scoasa care repeta vreau sa f... ca e un om disperat care nu a mai vazut femei si e in stare si de un viol deoarece un om cerebral stie sa isi calculeze vorbele si stie ca niciodata nu mergi la cineva sa ceri sex asa decat daca esti p.rostituata.Daca tot vrea sa ajunga acolo macar sa se comporte cum trebuie si sa respecte femeia folosind "o vrajeala" o vorba frumoasa o intalnire ca doar nu e disperat de viata sa nu poata astepta.
Si apropo de oricum vor asta....nu spune nimeni ca nu simte nevoia sa faca sex cu tine ca este normal si firesc dar asta nu inseamna ca dar pentru asta vrea un baiat sa fie cu o fata e o conceptie tampita.

| valentinatvd a răspuns:

Slabe sanse, barbatii ofera iubire pentru a prini sex, iar femeile ofera sex pentru a primi iubire. Si cu asta am spus tot.