| Rodriguez1995 a întrebat:

Fetelor, vă rog să citiți puțin și să lăsați o părere...
Vă aflați singure pe stradă la o oră târzie din noapte, venind pe jos spre casă de la un eveniment, iar la un moment dat, oprește lângă voi o mașină de poliție în care se află doi polițiști tineri, ce patrulează la acea oră, pentru a vă cere datele iar pentru asta ei vă invită în mașină ca să nu stați afară în frig...
În timp ce unul din cei doi polițiști frumoși și cu sex-appeal vă ia datele, observați că mașina deviază de la traseul principal și intră pe un drum lateral situat la marginea unui lan de porumb.
După ce le-ați dat toate datele, tipii încep să vă zâmbească și să vă facă diverse complimente, ba chiar unul din ei vă oferă o acadea, zâmbindu-vă tandru. La care, unul din cei doi polițiști vă spune direct că de fapt ei v-au oprit pentru că sunt atrași de voi, că arătați bine, moment în care celălalt coleg de la volan începe să vă mângâie pe coapse și pe fund, în timp ce celălalt se chinuie să-și scoată penisul său imens, moment în care vă ia palma și v-o duce către penisul său pentru a-l palpa puțin și vă propun să faceți sex cu amândoi, acolo în mașina poliției.
Unora o să li se pară că sunt obsedat și că nu am altceva mai bun de făcut, dar chiar sunt curios oare dacă li s-ar întâmpla asta fetelor în realitate, ar fi și fete care chiar li s-ar părea incitantă o experiență de genu, care ar accepta asta fără să stea prea mult pe gânduri?
De exemplu voi, fetelor, dacă v-ați ați da nasul cu o așa situație în realitate, aflându-vă în locul acelei fete care se plimbă noaptea pe stradă...Ați accepta o experiență de genu, cu doi polițiști tinerei și frumușei? V-ar plăcea să aveți o așa ocazie în realitate, să vă distrați alături de doi polițiști într-o mașină de poliție?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cineva are imaginatie din abundenta.

Ia rescrie tu KamaSutra, sau eventual un fel de "Suge-o Ramona", vedem ce iese.
PS: Vreau 1% din vanzari, drepturi de autor pentru aceasta idee mirobolanta.

In rest ce sa spun, cred ca trebuie sa fii prost ca dupa atati ani de studiu, si eventual atata spaga data sa ajungi politist, sa risti totul pentru o partida amarata intr-o masina de politie.

| Necunoscut112 a răspuns:

Rodriguez loveşte din nou!

| ASMA14 a răspuns:

Ce fantezii ai si tu rolling on the floor)))

| Rodriguez1995 explică (pentru ASMA14):

Am fantezii interesante...
Tu, de exemplu, ai accepta să o faci cu polițiștii respectivi în mașină? Ți se pare incitantă o astfel de experiență? happy

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Te rog. Scrie o carte... ai imaginatie rolling on the floor)