| Catyy96 a întrebat:

Fetelor, voi ati fi pentru un baiat pentru cum se comporta sau pentru cum arata...adica nu stiu ce sa fac e un baiat care imi place mult cum arata si lui de mine dar la comportament nu-mi place deloc iar celalalt arata cat de cat pe langa celalalt dar la comportament pot sa spun ca sunt indragostita de el... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lOllipOp a răspuns:

Alege comportamentulwinking.
oricum pentru o fata tine cred ca cel mai mult conteaza intelegerea pe care ti-o acorda, sprijinul, felul lui d a fi.
In plus fizicul e trecator...frumusetea e trecatoare in schimb comportamentul nu, felul sau de a fi.

Trebuie sa ai ce vorbi cu persoana respectiva, sa aveti puncte in comun.
Daca iesi in oras cu el stai si te uiti la dansu cat de frumos estelaughing?
Acum depinde si de ce iti doresti tuhappy dar ai zis ca esti indragostita de comportamentul lui...deci fa ce-ti zice inimahappybatting eyelashes.
[parerea meabig grin

papawave

6 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Nu te poţi pune cu un băiat, decât dacă eşti sigură în totalitate că îl poţi accepta.Aici se include comportamentul, limbajul. personalitatea. felul lui de a fi. Atâta timp cât ai bănuieli, ar trebui să stai puţin pe gânduri, să meditezi şi să nu te grăbeşti absolut deloc.Nu contează ceea ce am alege noi pentru că suntem persoane diferite faţă de tine.Fiecare e altfel. Dar, ţi-am spus din punctul meu de vedere, totuşi!
Sper că te-am ajutat!

| love_6120 a răspuns:

Nu conteaza intotdeauna numai aspectul fizic...
conteaza si aspectul fizic dar la inceput.pe urma te indragostesti de caracterul luiwinking dar daca esti indragostita mai mult de baiatul acela care este super frumos combina-te cu el dar vei fi dezamagita de comportamentul lui.sau cine stie poate are un alt comportament intr-o relatie
asta ramane la alegerea ta... gusturile nu se discuta big grin
Si eu am fost in aceasta situatie si l-am ales pe cel mai frumos dar. am pierdut
daca iti place mai mult comportamentul celuilalt baiat de ce nu. invata sa te indragostesti de sufletul omului nu de aspectul fizicwinking

Mult succes!

| CrySsa_4535 a răspuns:

Eu una as alege un baiat care sa se comporte cu mine cum trebuie. sa ma respecte, sa aiba grija de mine, sa ma iubeasca.sa ma faca sa ma simt bine in prezenta lui chiar daca fizicul nu e unul prea frumos.degeaba arata super daca se comporta urat cu tine, daca te face sa te simti prost, daca nu e pe masura asteptarilor tale.
orice persoana e frumoasa in felul ei.

| Razvan a răspuns:

Prefer un baiat care sa se poarte impecabil decat unul frumos si prost crescut.Am nevoie de o persoana cu care sa pot discuta orice nu cu un monument al naturii frumos si tacutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta (XP)

| luv a răspuns:

Am avut si eu alegerea dintre mai multi odata, l-am ales pe cel care se comporta cel mai frumos, desi a fost greu la inceput...acum nu-mi pare rau, sunt rasfata si fericita. succes