| 1Q a întrebat:

Fetelor voi ati iesi cu un biaiat care are 1, 70 dar e foarte musculos?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man intrebari de genul sincer aici nu are rost, majoritatea find fete de 14, 15 ani virgine care nu stiu ce vor sau fete care se prefac a fi ceea ce nu sunt, repet din nou ca atractia este involuntara si ca da inaltimea este pe primul loc ca importanta,toate studiile demonstreaza asta,in toate culturile barbati inalti sunt conducatori,masculi alfa,in natura e la fel, fetele scriu ce ar vrea nu ce le atrage pe el cu adevarat, majoritatea cuplurilor sunt formate intre fete mai mici de inaltime ca partenerul lor, personalitatea de ingeras nu atrage nici o fata de fapt, asta cu fizicul nu conteaza sunt povesti, intreaba o femeie matura care are habar

| RAY a răspuns:

Un studiu si asta inchei cand fetele erau singure intr-o sala ele alegeau un partener inalt, frumos, musculos cand ele alegeau un partener dar faceau parte dintr-o comunitate gen TPU ele scriau ca prefera personalitatea, nu vrem sa parem diferiti fata de alti de asta fetele scriu ca vor suflete dar in real life prefera barbati inalti, un barbat inalt are mai multe partenere ca unu de mica inaltime, cei mai populari barbati pe site urii de dating sunt cei inalti wow

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, doarece eu insami am 1.70 si imi plac tocurile cui de peste 10 cm.
Sincer, pe noi fetele nu ne intereseaza muschi vostrii, asta este doar in capusorulvostru!
Ne intereseaza ce aveti in cap, adica sa vedem ceva inteligent de acolo, ceva bland si bun iesit pe gurita si sa vedem ca aveti maniere.

| Clockwork a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar totusi fetele nu ies cu baietii care sunt la fel de inalti sau mai scunzi decat ele, dar da DOAR ce e inauntru conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As iesi si cu unu care are 1, 60 laughing) (idiotul)

| NameInUse a răspuns:

Unele da, altele nu.
Ca sa raspund, sa zic parerea mea, am nevoie de o poza, ar trebui sa fii cat de cat simetric.

| Mimo2 a răspuns:

Pai la 1, 70 ti se pare scund? laughing