| ShowTim3 a întrebat:

Fetelor, voi cand dansati cu un baiat, melodii mai lente (tango/vals din astea ) si il strangeti deodata mai tare de gat, sau din ce in ce mai tare, ce inseamna asta? Desi baiatul nu prea stie sa danseze din nefericire, si stiti ca nu stie si arata ridicol dar tot dansati cu el?
A da... si ce inseamna si faptul ca atunci cand am strans-o mai tare de sold, in brate incepe sa rada/zambeasca, a inceput nitel sa rada si dupa doar a zambit? Dar in timpul dansului unul se uita in dreapta altul in stanga, niciodata unul in ochii celuilalt.
Doar un dans normal ca si cu orice om sau o chestie mai... speciala?

2 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Probabil fata vroia sa o saruti. vroia sa vii mai aproape de ea.

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, sa stii ca fetele niciodata nu o sa te refuze daca le inviti la dans desi daca nu stii sa dansezi si daca zambea inseamna ca se distra nu inseamna neaparat ca vroia sa o saruti sau sa fii mai aproape de ea.Bafta happy