| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi cand vedeti un baiat bine aveti ganduri perverse?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Eu nu am fantezi legat de aspect, ci de vorbe, vorbele ma excita nu corpul.
Nu prea imi pasa de aspectul atat de mult, prefer pe cineva care sa imi atreneze mintea si sufletul, iar asta nu o face aspectul, ci gandirea lui. Si o gandire " sexy" e superba, nu as da-o pe niciun corp musculos.

33 răspunsuri:
| CuieMoco a răspuns:

Tu daca ai fi fata si l-ai vedea pe tatal tau, ai avea ganduri perverse?rolling on the floor

| Vanqu1sh a răspuns:

E vreo diferenta intre noi si voi? nu cred, poate faptul ca nu va aratati asa mult

| CatalinaAdela a răspuns (pentru gaboruGG):

La corphappy