| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi cum ati reactiona daca il vedeti pe fostul vostru ca se plimba pe strada si vine dintr-o data la voi si va saruta pe buze? ce ati face?

7 răspunsuri:
| FindMyName a răspuns:

Îl întreb că ce a fost asta? Odată ce ne-am despărțit, gata tată vezi-ți de treabă!

| DoamnaLalea a răspuns:

L-aș respinge normal. Odata despărțiți din motive serioase, nu mai merita nicio sansa!
Omul nu se schimba orice ar fi...

| litere123 a răspuns:

"Ciorba reîncălzită nu mai are același gust..."

| Xexexexexer a răspuns:

Ar trebui sa faca reclamatie orice femeie normala. Asta e agresiune sexuala.

| Giulia911 a răspuns:

M-as enerva

| sweetys a răspuns:

Ori se repeta cazul Elodia, doar ca o sa fie un el. Sau merg linistita la politie pentru agresiune. Bine, asta dupa ce il pun la punct, un pumn in fata tot merita.