| bulgaras_3493 a întrebat:

Fetelor... voi cum cuceriti baietii?

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pentru a cuceri un baiat imi place sa fiu putin indrazneata, sa-i atrag atentia si sa fac in asa fel ca el sa ma observe.
Metodele mele de a cuceri un baiat ( de fiece data merg, adica nu dau gresh) :

1. Incerc sa-i atrag atentia

2. Incerc sa fiu mereu linga el

3. Aflu cit mai multe despre el ( ce ii place, ce uraste)

4. Ma uit des la el, iar cind el observa ca ma uit la el-eu repede ma intorc big grin

5. Incerc sa-i ridik dispozitia cind e trist happy

PS: Citeodata e bine sa fii insistenta! REPET : citeodata! happy

2 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Ce as vrea si eu sa ma cucereasca o fata smug Dar nu am eu norocul asta sad

| timeea7 a răspuns:

Eu sunt naturalathinking adica daca imi place de un baiat il privesc cu ochi de cateluslaughingsi ii zambesc timidsmug