| Crissy_6634 a întrebat:

Fetelor, voi cum va-ti razbuna pe fostul iubit care v-a iubit, dar totusi v-a inselat si acum tot el se crede cel nevinovat? Cat mai multe idei big grin. Mersii :*.

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

L`as ignora. Si mi-as reface viata.
Probabil nu ar fi o razbunoare, dar asta merita. Indiferenta.

| consiliera a răspuns:

Cel mai mult doare ignoranta.Nu merita niciun sentiment din partea ta.Nici macar de ura.Mergi inainte.

| euI a răspuns:

Ignoral e cel mai simplu si dureroswinking

| Aanyaa a răspuns:

I-as arata ce a pierdut si as face in asa fel incat sa ii para rau ca m-a inselat, eu asa as facewinking

| jdbsg a răspuns:

Nu mai functioneaza sa te cuplezi cu altul crede-ma, cel mai tare doare indiferenta.si speranta pe care o ai ca roata se intoarce odata si odata.

| Sallatiny a răspuns:

Fi indiferenta. Nu incerca alta cale. Din propria experienta, indiferenta o sa il doara cel mai tare. Degeaba te vede cu altcineva, sa inceapa sa isi bata joc. Asculta-ma, baietii in general fac pe victimeletongue

| jonnnyyy a răspuns:

Cel mai rau il doara sa te vada cu altcineva...o sa vezi cat o sa sufere

| 5catei a răspuns:

Pai eu sunt baiat... dar sora mea a patit acest lucru, acel baiat a stat cu verisoara celui mai bun prieten al meu.Sora mea l-a vazut cand se pupau, cand statea cu mana pe umarul ei.ea la facut sa sufer can a intalnit un alt baiat mai frumos decat el si sau imprietenit si sunt un cuplu:-d adica erau si ii facea in ciuda ca este mai bun decat el... sper ca te-am ajutat:-d