| ~_~fericire.in.rate~_~ a întrebat:

Fetelor voi v-ati duce intru-un "local/restaurant de fite" cand va suna iubitul si vii da pe toti prietenii lui sa vb cu tine la tel' sa-ti zica ca"mai am auzit ca esti foarte de trebuie, m-au inebunit ajtia, si chiar vreau sa te cunosc" si ma refer la anumite persoane care eu nici nu le cunosc.Adica acolo erau doar baieti{presupun} sau oricum persoane care n-am avut de'a face neverstraight face.
Eu ma duceam, dar n-aveam cum, ca ma tin parintii din scurt si in plus de abia veniseram de la o prietena.Cand in sfarsit ma invita si pe mine iubitul undeva{caci are bani cu carul, dha ii cheltuie cu "altele"} nu pot sa ma duc.Adica e aiurea rausad.
Voi ce decizie ati fi luat? Ca pana la urma daca ma rugam putin mai mult de tata imi dadea voie, dar nici eu nu eram sigura ca trebuie sa ma duc...atatzia golanistraight face

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mai mult de 11-12 ani nu iti dau la cum si cat gandesti!

Fa-ti un confident si pune-l sa iti dea sfaturi, dar sa fie mai mare de varsta decat tine si sa-l duca capul!

| Bacemi a răspuns:

E bine ca nu ai mers. Nu poti sti ce intentii aveau.

Abh
| Abh a răspuns:

Ti-am citit si celelalte intrebari si am ajuns la concluzia ca esti masochista. Iti face placere sa fii calcata in picioare, sa fii facuta de rusine, pentru ca apoi sa te plangi de asta ca si cum tu n-ai avea nicio vina. Esti genul de femeie care dupa casatorie incaseaza palme si picioare in stomac de la barbatul pe care il iubeste cu supunere si cu care are vreo 5 copii pentru ca lui nu-i place s-o faca cu prezervativul.
Mai stiu ca nu ai ocupatie, altfel poate ti-ai vedea situatia mai obiectiv. Fa o pauza de la tipu ala, cauta niste lucruri pe care vrei sa le realizezi in viata si tinteste spre ele ca sa nu ajungi cum am zis mai sus. Lasa prostiile astea pseudo-sentimentale pe plan secundar.

| Lorelai a răspuns:

Tu accepti sa isi bata toti joc de tine? Nu ai demnitate?

| OanaG a răspuns:

NU pai ce sa cut printre atatia "smecheri cu nasu` pe sus" si pe deasupra si poate singura fata de acolo, nu frate, si daca mi-ar face faza aia cu prietenii, l-as da dracu` si i-as inchide telefonul! Da cine m-ar crede, eu vb ori cu el ori cu amicii lui!

| StropiDeDor a răspuns:

Mmm.pare cam dubios iubitul tau.nu o lua ca pe o ofensa, dar nu inteleg cum iti poate da la tel persoane necunoscute tie si plus de asta sa iti mai faca si diverse propuneri de fata cu el.