| XatomisX a întrebat:

Fetelor voi va masturbati? sa nu va aud ca ziceti ca e o intrebare stupid e una normala happy

10 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Cred ca depinde cum sta fiecare fata cu viata sexala.
Apropo baietii/barbatii nu recunosc oricewinking. |Hai sa fim seriosi cate lucruri recunosti fata de altii

| foxsilver a răspuns:

Da, zi si noapte.Am si niste jucarioare care sunt tot timpul in stare de excitatie.Se numesc NEURONI, iar organul pe care il masturbez se numeste CREIER si la sfarsitul"actului sexual"iese din el o IDEE.

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Nicio fata chiar daca ar face`o nu ar recunoaste.winking

| TRANSVERSAL a răspuns:

Niciodata, dar, nu simt nevoia

| Crucified a răspuns:

Dar tu?

| Hash001 a răspuns:

Da, doar ca o sa-ti minta mereu fetele. "Normal ca nuuu". Normal ca da.

| XatomisX explică (pentru Hash001):

Dar dc mint nu pricep noi barbatii recunoastem orice happy

| Hash001 a răspuns (pentru XatomisX):

Logica fetelor, sunt mai inchise pana la o anumita varsta, ocolesc in general sa dea un raspuns direct. Data viitoare cand o fata iti zice ceva gandeste-te si din punct de vedere "metaforic" caci nu vei gasi niciodata o fata care zice ceva exact mereu.

| catalynx a răspuns:

Asa crezi tu insa eu cred ca e o intrebare anormala. Mai bine gasesti un partener decat sa te masturbezi

| Ager a răspuns:

Cât de incult și de cioban ești tu cel ce întrebi. E ca și cum ai întreba dacă ele mănâncă. Tu ce spui, ele mănâncă ori nu.
Dar e o întrebare puțin cam tâmpită, bine... dacă îmi spui ce vârstă ai poate te înțeleg.