| naomy_6390 a întrebat:

Fetelor voua va plac baieti chinezi...am mers o data la piata si am vazut un baiat chinez dupa mine avea km 20-25 ani si nu stiu mi s`a parut dragut... voua cum vi se par chinezi?

15 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna si eu am vz cativa chiar draguti dar majoritatea nu arata asa d bine

dar asta nu cont

bafta

| shtephie a răspuns:

Nu-mi plac straight face

| carminaburana43 a răspuns:

Chinezii in general nu sunt prea frumosi dar exista si exceptii, deci pot crede foarte usor ca ai gasit un chinezoi mai misto.happy

| Silvia a răspuns:

Mie imi plac chinezii!
Sunt unii chinezi pana in 25 de ani, slabuti, care au peste 1, 70, parul nu foarte scurt, care arata super drooling.

| pwp a răspuns:

Si mie imi plac:x
cei de aici mi se par superbi :
http://www.youtube.com/watch?v=72_iw6-TGFk

| Alinaga a răspuns:

Chinezii imi plac cel mai mult si mai ales ca si iubitul meue ste chinez si este foarte pasional su duuuuuulceee

| Janko_KaDlec_1994 a răspuns (pentru Alinaga):

Eu cred ca bagi totii asiatici intr-o oala chinezi nu mananca dulce foarte putin ei ti-n la sanatate, am foarte multi prieteni chinezi, ii cunosc foarte bine

| Lluvia a răspuns:

Unii arata chiar bine :X

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Mda sunt draguti... mie imi plac numai ochi aia mici laughing

| Grimalkin a răspuns:

Waalaughing
m-ai nimerit! asiaticii sunt super super super la puterea a 10a. pe bune. eu sunt innebunita dupa ei XD mi se par asa scumpi ^^
asa, in fine. revenind, japonezii si koreeni ruleaza. apoi vin si chinezii. cum spune si Silvia, aia slabuti si inalti sunt *speechless* =p~

| RaluIlysm a răspuns:

Mie imi plac chinezii super mult! love struck sunt niste scumpi laughing

| Fumiko a răspuns:

#Pwp aia sunt coreeni. laughing)

| anisoara96 a răspuns:

Eu ador chinezii

| Tanamy a răspuns:

Sunt cu mult mai draguti ca europenii!

| koko_3001 a răspuns:

Sunt foarte draguti.mie imi plac foarte mult, choar pe primul loc, mai ales japonezi, sunt foarte frumosi.sa-ti spun un secret. japonezi si chinezi, majoritatea arata atat de bine, deoarece cei bine facuti (grasi si cu muschi), sunt gay de aceea ca sa nu fie bagarti in aceeasi galeata (cum se spune ) ei doresc sa ramana asa.slabuti, si le e foarte usor sa faca acest lucru datorita mancarii sanatoase pe care o consuma. bravo. fetele care au cunoscut japonezi sau chinezi. sunt foaret norocoase