| zator a întrebat:

Fetelor voua va plac baietii care sunt *morti* dupa voi si va venereaza sau baietii care la inceput sunt mai indiferenti(vorbe, comportament, stiti voi )?

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

De preferat ar fi să existe un echilibru între cele două extreme.
Este bine să-i dai de înțeles că iti place de ea, in schimb nu recomand să faci pe disperatul. Astfel, cel mai probabil o vei îndepărta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place să observ interesul lui față de mine, însă fără a cădea în penibil.