| UGotMoney a întrebat:

Fetelor vreau un sfat de la voi happy
ieri am iesit in oras cu o fata pe care o cunosc de foarte mult timp (am fost colegi) si totul a decurs foarte bine zic eu. chiar cred ca m-a lovit sageata lu sageata lui cupiduta.

chestia e ca nu stiu ce sa fac, de dimineata de cand m-am trezit nu am stare, vreau sa o sun, vreau sa o vad practic mi-a sucit mintile
am facut curat prin camera de 3 ori ca sa pot sa imi iau gandu si sa evit sa o sun.
Nu vreau sa mai fac o greseala care am facut-o in trecut cu altele facand pe disperatul si parand obsedat de ele. nu vreau sa creada asta si stiu ca voi in general va speriati de tipii de genu.

cum credeti ca ar trebui sa procedez? nu vreau sa par un disperat desi recunosc chiar sunt nebun dupa ea

4 răspunsuri:
| pitika_1557 a răspuns:

Cu siguranta daca si ea te place, nu ar deranja-o un telefon din partea ta.
Daca o suni sau ii spui sa iesiti din nou, ori o abordezi pe fb, mess nu inseamna ca esti disperat.happy
Poate daca nu o mai cauti dupa ce ati iesit impreuna, va crede ca nu ti-a placut sau ca te-a deranjat ceva la ea.
Asa ca sun-o. si spune-i ca ti-a facut placere sa iesiti impreuna si dc nu?!
Sa repetati figura! :*
Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tare scump. Clar te-a atins sageata lui Cupidon.
E bine sa o cauti,dar in limita bunului simt, deocamdata laughing
Sun-o sau trimite-i un mesaj. Caut-o!
Daca te place, isi va dori sa te auda. N-are de ce sa te considere un disperat, daca o cauti de 2, 3 ori pe zi.
Asa ca, da-i bataieee.

| suntZeu a răspuns:

Se vede ca esti praf la femei....PRAF PRAF, daca o suni azi esti slab rau, sun-o maine si prefate ca si asta se intampla cumva accidental. Daca asa faci la inceput o so sufoci intr-o saptamana

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu zic sa lucrezi bine la increderea de sine si sa o tratezi cu maxima indiferenta, o sa turbeze mai rau ca un maidanez cand va vedea ca nu iti pasa de eawinking asculta-ma stiu cum gandesc fetele si daca vede ca esti mai greu de impresionat se taraie si in genunchi numai sa le bagi in seama. deci frate capu sus fi barbat nu lasa o pitipoanca sa te afecteze in halul asta