| bexboop808 a întrebat:

Fetelorrr, cum e cand ajungeti la orgasm? ce simtiti? ce se intampla?

Funda!

2 răspunsuri:
| Kenvelo_7641 a răspuns:

Curge din mine, dar nu-s fata.

| crzcristina a răspuns:

In mod normal n-as raspunde altfel decat: exista un singur mod de a afla. Este o senzatie intensa, se transmite in tot corpul, in special in zona pelviana, muschii se incordeaza, in special cei de la picioare, se simte tensiune/placere adunata ca pe un barometru, pana la punctul culminant care emana ca un val puternic de energie in corp, muschii vaginali se incordeaza timp de cateva secunde dupa dupa atingerea orgasmului, oboseala se stabileste rapid dupa punctul culminant.