| Elena_9796 a întrebat:

Filme asemanatoare titanicului stiti?:X
de astea drama, dragosteee=p~
scuze categoria

9 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

„ A walk to remember "

„ P. S I love you "

„ If only "

„Remember me"

Astea sunt preferatele mele.

Vizionare plăcută.

T.

| Sperman a răspuns:

Iti recomand doua filme care mie mi-au placut foarte mult.
1. The notebook
2. A wallk to remember

De preferabil sa te uiti cu iubitul, iubita mea a plans la aceste filme. Niste capodopere...

| alexaaa a răspuns:

Incearca pearl harbour.chiar daca e un film despre razboi, exista si dragoste si drama la mijlocwinkinge un film bun, chiar daca e mai vechiwinking

| pwp a răspuns:

Din pacate, nu exista un film cu o iubire asemanatoare ca cea a lui rose si jack love struck
film ca TITANIC nu o sa mai vezi sad

pa-pa love struck

| Sevenup a răspuns:

A walk to remember
The notebook
P. S I love you
Sweet november
If only

| Anahiteamo a răspuns:

Cele mai asemanatoare filme titanicului sunt filmele indiene si telenovelele latino-americane. protagonistii si alte personaje se lupta. fac orice ca sa fie impreuna asa cum rose si jack din Titanic au facut in toate felurile sa fie impreuna si asta tine si de drama si de dragoste.
iti dau niste exemple de filme indiene:
Dil ca rishta
Dragoste tarzie
Dhoom 1 si Dhoom 2 (este de drama de dragoste si de actiune)
Din toata inima
Dil bole hadippa
O floare si 2 gradinari
Lantul amintirilor
Dulha Mil Gaya
Si orice telenovela latino-americana
Sau serialele turcesti si cele in stil arabesc...
Mie imi plac la nebunie :X... Sper ca te.am ajutat.
Vizionare placuta!:X

| Melinda_8816 a răspuns:

Remember me e cel mai superb film love struck. mai e si the last song care mi-a placut in mod deosebit.

| ADA_4337 a răspuns:

Laguna albastra si Intoarcerea la laguna albastra... sunt foooarte frumoase

| ApostolClaudia12 a răspuns:

Un film foarte asemanator este "Ultimul mohican" dar "pup" are dreptate film ca "Titanic" nu mai intalnesti! Insa ""Ultimul mohican" este un film foarte bun care contine si drama si dragoste si actiune! La inceput crezi ca e o prostie o panarama dar pe parcurs iti dai seama cat de frumos e! Nu cred ca te ajuta dar are 2 Oscaruri(premiu foarte important de film) castigate! Este si "Ultimul mohican 2"!
Sper ca te-am ajutat!