| anonim_4396 a întrebat:

Foarte urgent.am avut o relatie cu un baiat. dar orala.nu a fost introdus nimic in nimic.insa la baiet se ilimina un fel de lichid transparent. ce e asta. si daca sa atins de p**** poti ramine insarcinata? funda :S:S:S:S:S

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești încurcată în exprimare.
Era lichidul seminal al lui (spermă), practici sexul oral și habar nu ai la ce riscuri te expui prin contaminarea de boli cu transmitere sexuală.
Dacă a stat la intrarea în vagin și te-a stropit cu o singură picătură de spermă și te mai aflai și la ovulație, șansele de sarcină sunt extrem de mari.
Practici un sport destul de urât prin faptul că nu știi să te respecți!
Pa, pa.

| yamacry a răspuns:

Avem nevoie de mai multe filme porno pentru tinerii din ziua de azi laughing

| Victoria1 a răspuns:

Urrrrrrrgeeeeeeeeeennnnnt