| PinkGirl_4314 a întrebat:

Folositi apa de gura cand va spalati pe dinti? scuze categoria este cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Da, mereu am folosit apă de gură și ată dentara, sunt obsedată de igena dentară și sunt mîndră de asta.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,dupa ce ma spal pe dinti, apa de gura e nelipsita.Folosesc Listerine si sunt incantata, e anti microbiana, respiratia e proaspata o perioada mult mai lunga de timp si parca mi s-au inalbit si dintii...

| mgtow a răspuns:

Da

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu folosesc! nu prea am incredere, pana la urma este tot din comert!
Nu pot sa stiu ce contine si poate mai tarziu mi-ar putea face rau!
Pa, pa.

| Ambiguitate a răspuns:

Da, ma spal pe dinti si apoi ma clatesc cu apa de gura, recomand apa de gura e f buna, mi sau inalbit dintii happy

| alphastreet a răspuns:

Da dupa ce ma spal dar nu iau toate prostiile am una care iau o 3 picaturi si o gura de apa

| vatraiul a răspuns:

De obicei folosim pasta de dinti pentru spalat pe dinti, apa de gura are alt scop.

| spader a răspuns:

Nup big grin funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma spal pe dinti nu, dupa ce ma spal pe dinti da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coom sa nu, cind era bunica fata mare lua un pic de sare pe deget se freca bine pe dantura si nu mai folosea apa de gura, fite