| ramonna a întrebat:

Fosta lui prietena ne distruge relatia! Sunt cu un baiat de 3 zile, dar faza este ca el nu mai este cu prietena lui de vreo 2 saptamani, dar am intrat pe hi5 lui sa ma uit la poze si avea comm numai de la ea si ii scria ca il iubeste ca nu stiu ce, si comm sunt recente m-am uitat la data si dar ce au fost publicate acum 2 zile, ce inseamna asta ca s-a impacat cu ea? am incercat sa discut cu el, si mi-a zis ca nu mai are nicio treaba cu ea, la care eu ca sa il trag de limba i-am zis : Hai ca mi-a zis un baiat ca te-a vazut aseara cu ea! La care el a zis: Care e ala? ca il bat! Asta inseamna ca a iesit cu ea, nu? voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai nu stiu, nu poti sa il acuzi daca nu sigur, ar trebui sa ai incredere in el, sa vezi daca chiar e adevarat, sau poate ea doar ii lasa comm-uri ca inca il iubeste si vrea sa fie iar cu el dar tu vb serios cu el si spune-i sa fie sincer cu tine, orice e posibil, ca a zis ca il bata pe ala si te-a intrebat cine ti-a zis nu are nicio relevanta, se poate sa fi zis asta doar de ciuda ca ai aflat adevarul sau pur si simplu pentru ca e minciuna si l-a deranjat, afla tu cumva cum sta treaba, ia cumva legatura cu fata respectiva si vezi cum sta treaba.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu te apuca cu acuzele ca o sa regreti mai tarziu daca nu au fost fondate!
Tu nu vrei sa fi luata de proasta, te inteleg perfect!
Mai asteapta o perioada si daca el iti este devotat atunci lasa relatia sa decurga normal!
Nu sari cu capul inainte ca s-ar putea sa pierzi o sansa la iubire!
Cat despre fosta lui, las-o in plata Domnului ca el trebuie sa o puna la punct si nu trebuie sa iti bati tu capul degeaba! Vorbeste cu el!

| Malvina24 a răspuns:

Nu neaparat!~poate aia e o disperata, o persoana care nu stie sa piarda insa nu te alarma ca tu singurica ai intrat in gurita lupului si te-ai combinat cu el stiind ca nu e de mult timp despartit, acum sincer tipa are toate motivele sa lupte pentru el! daca o sa''castigi ''tu asta ramane de vazut! daca il placi lupta pentru el si foloseste-te de cea mai importanta arma ''inteligenta feminina'' in special foloseste-te de motivul de care s-au despartit ei 2! ia vezi treci la atac! e sau nu e cu ea! investigheaza!

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Buna...Deci! Comentariile lasate de fosta lui prietena nu inseamna nimic, adica poate ea inca il iubeste si rea sa mai fie cu el, dar atata timp cat el nu ii raspunde la comentarii, e totul in regula.Si referitor la chestiia aia cu " care. i ala ca. l bat " probabil e revoltat pentru ca acel " baiat " care ti.ar fi spus tie ca l-a vazut cu ea, ar putea sa va desparta fara motiv.